Menu
Home
Akční nabídky
Silnoproud
Slaboproud
Hromosvody
Zakázková realizace osvětlení
EZS
Fotogalerie
Kontakty
Reference

Informace
 

svítící listela pod vodou

Ještě než se podařilo na stavbě svítící podlahovou listelu a dlažbu zaspárovat, tak přišel přívalový déšť a došlo k zanesení kanalizace objektu. Při tomto přívalovém dešti... více >>


Ostatní
 

 

Oprávnění k činosti

Poděkování

Zajímavé odkazy

slaboproud

Slaboproud

Multimediální datová síť pro rodinné domy

Úvodem

V dnešní době, kdy začínáte stavět nebo teprve projektovat dům je dobré se zamyslet a ujasnit si, jaký komfort od bydlení budete očekávat. Dům, který právě hodláte stavět si zřejmě už postavíte tak, abyste v něm už nemuseli dělat v dalších několika desetiletích zásadní rekonstrukce. Je proto vhodné si vyjasnit, do jaké míry bude Váš život v budoucnosti ovlivňovat elektronická komunikace a k čemu všemu ji bude možno využít. Tyto požadavky a nároky dokáže plně vyřešit domácí datová síť Lex Com Home.

Co je to Lex Com Home?

Lex Com Home je typ domácí sítě, která splňuje nejen současné, ale i budoucí požadavky na datové sítě, je rozšiřitelná a je schopna pracovat i se staršími systémy. Jedná se o multimediální síť, která není určena pouze k šíření dat, ale i k distribuci signálu TV, FM, a telekomunikace. Plně nahrazuje dosavadní slaboproudé rozvody a přitom svou univerzálností je koncová zásuvka s požadovaným signálem vždy po ruce.

Závěrem

Není jednoduché předvídat, co všechno budou obyvatelé domácností potřebovat a vyžadovat za pět let. Zalovme v paměti, kde byli počítače a internet před pouhými desíti lety. Jedna věc je však jistá. Budeme čím dál víc využívat vysokokapacitní elektronickou komunikaci do takové míry, jakou si dnes stěží dokážeme představit. Lidé budou přístup k této síti vyžadovat kdekoliv - doma, v zaměstnání… . Krátce řečeno, nikdy nebudete mít dost výstupů a zásuvek. Proto je dobré při stavbě a rekonstrukci myslet a plánovat dopředu.


Systémy domovních telefonů

Jednou z činností, které se od počátku naší činnosti věnujeme, jsou opravy, montáže a rekonstrukce domácích dorozumívacích systémů.

V současné době máme v nabídce systémy jak analogové, tak i digitální, audio nebo i s videem.

Systémy dodáváme od renomovaných výrobců, u kterých máme v praxi odzkoušenou spolehlivost a kvalitu systému. Naším cílem je zákazníkovi dodat systém, který bude dlouhodobě spolehlivě fungovat.


Kamerové systémy

Anténní a satelitní systémy

Datové rozvody a telekomunikace


Výše uvedené systémy zajišťujeme subdodávkou při dodávce komplexní zakázky na klíč. Tyto subdodávky nám realizují úzce specializované firmy na danou problematiku, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.


 


 
©copyright 2008 design by i-grafika