Menu
Home
Akční nabídky
Silnoproud
Slaboproud
Hromosvody
Zakázková realizace osvětlení
EZS
Fotogalerie
Kontakty
Reference

Informace
 

svítící listela pod vodou

Ještě než se podařilo na stavbě svítící podlahovou listelu a dlažbu zaspárovat, tak přišel přívalový déšť a došlo k zanesení kanalizace objektu. Při tomto přívalovém dešti... více >>


Ostatní
 

 

Oprávnění k činosti

Poděkování

Zajímavé odkazy

silnoproud

Silnoproud

V oblasti silové elektroinstalace Vám nabízíme montáže nové instalace,ale i rekonstrukce, opravy a údržbu stávajících rozvodů v objektech pro bydlení, kancelářských, výrobních, zemědělských, zdravotnických a průmyslových.

Prvořadé je vždy zjistit potřebu zákazníka a nabídnout službu ušitou na míru.

S dodávkou instalace zajišťujeme i dokumentaci zařízení a revizní zprávu. S předáním zakázky dále nabízíme i provádění servisních prací a údržby. Nabízíme službu řízené údržby, kdy zákazníkovi hlídáme nejen termíny platností jednotlivých revizí, ale také provádíme veškeré údržbářské práce a průběžně odstraňujeme závady zjištěné při periodické revizi.

V souvislosti s novelou Zákoníku práce jsme od 1.1.2007 zrušili NON-STOP havarijní službu z důvodu nerentability této služby v souvislosti s legislativními požadavky na mzdy zaměstnanců při držení pohotovosti. Dále nabízíme pouze smluvní havarijní službu NON-STOP. Tato služba se hradí měsíčním paušálem a zákazníkovi je garantována pomoc v nouzi 24 hodin denně. V případě zájmu o bližší info nás kontaktujte.

Dále v oblasti silové instalace nabízíme montáže a opravy hromosvodů včetně zemnících soustav, přípojky z rozvodné sítě nn zemní i vzdušné, realizace a návrhy osvětlení, veřejného osvětlení, atd.

Při dodávkách používáme pouze materiál a výrobky, které splňují legislativní požadavky pro uvádění výrobků na trh a vybíráme dodavatele, které se nám v praxi osvědčili kvalitou dodávaných výrobků. Řídíme se pravidlem, že není profesionální na zákazníkovi zkoušet nevyzkoušené. V případě, kdy si zákazník sám vybere výrobek od výrobce, se kterým nemáme dobré zkušenosti, zákazníka na tuto skutečnost upozorníme a snažíme se nabídnout adekvátní náhradu. Na zaměstnance je neustále kladen důraz, aby práce byly prováděny ve výborné řemeslné kvalitě. Rozvaděče a rozvodnice odebíráme od výrobce, který má zaveden systém řízení jakosti ISO 9001 a veškeré mechanické části rozvaděčů zpracovává na CNC lisu s vysokou přesností.

V dohledné době připravujeme nabídnout komplexní služby v dodávkách a servisu systémů pro úsporu energií, zejména při osvětlení vetších objektů.


 


 
©copyright 2008 design by i-grafika