Menu
Home
Akční nabídky
Silnoproud
Slaboproud
Hromosvody
Zakázková realizace osvětlení
EZS
Fotogalerie
Kontakty
Reference

Informace
 

svítící listela pod vodou

Ještě než se podařilo na stavbě svítící podlahovou listelu a dlažbu zaspárovat, tak přišel přívalový déšť a došlo k zanesení kanalizace objektu. Při tomto přívalovém dešti... více >>

Ostatní
 

 

Oprávnění k činosti

Poděkování

Zajímavé odkazy

Ke dni 9.4.2010 se mění adresa sídla firmy na adresu Myslínova 352/2, 612 00 Brno

 

AKCE! Zabezpečení bytu 1+1 nebo rozestavěné stavby bezdrátovým systémem včetně instalace a 10% DPH od 19 990 Kč. Hlídání pultem centralizované ochrany nyní navíc na půl roku zdarma.

 

Jeden z mála prostředků, který dokáže zabránit vloupání anebo dokonce pomůže zločince chytit, je elektronický zabezpečovací systém (EZS). Už viditelná skutečnost, že Váš objekt je elektronicky zabezpečen mnohého zloděje odradí. Hlavním posláním EZS je informovat majitele objektu nebo určenou ostrahu o pokusu vniknutí cizí osoby do chráněného prostoru.

Nabídka těchto systémů je stále širší i finančně dostupnější než před lety. Naše firma svým zákazníkům nabízí převážně sestavy EZS firmy Jablotron, ale na Váš požadavek lze využít i produkty jiných renomovaných výrobců, kteří mají v nabídce certifikovaný systém.

Systém Vás naučíme ovládat. Ovládat jej můžete pomocí klávesnice, čipu, karty, klíčenky nebo mobilního telefonu. Jednou klíčenkou můžete ovládat kromě systému EZS i například vrata do garáže.

Sami si určíte, které události si přejete zasílat pomocí SMS na Váš mobil. Získáváte tím jedinečný přehled, co se děje u Vás doma, zda už děti přišli ze školy, nebo zda k Vám přijela na návštěvu tchýně. Pokud tchýně nemá svůj kód, můžete ji dům pomocí SMS odjistit. Anebo také ne….

Navrhneme Vám detektory dle místních podmínek, s ohledem na možná rizika nebo domácí mazlíčky. Vhodným doplňkem jsou požární detektory, které na rozdíl od autonomních detektorů předají přes ústřednu zprávu, že se něco děje, i když nejste doma.

Pro novostavby nebo rekonstruované objekty navrhneme drátový systém, pro budovy, které jsou již vybavené a zabydlené navrhneme bezdrátový systém, který namontujeme bez nepořádku. Každý z těchto systémů má své plusy i mínusy, které Vám rádi vysvětlíme, abyste měli dostatek informací pro správné rozhodnutí.

Neriskujte své zdraví a svěřte hlídání Vašeho objektu profesionální bezpečnostní agentuře. Proškolení pracovníci snadno zajistí případného zloděje. TUTO SLUŽBU NYNÍ MŮŽETE VYZKOUŠET NA PŮL ROKU NEZÁVAZNĚ ZDARMA!
Zjistěte, jaké jsou výhody hlídání pultem centralizované ochrany oproti běžné SMS do kapsy. Partneři tohoto projektu jsou:


 


 


 
©copyright 2008 design by i-grafika